Тарифи на електроенергію рахуватимуть по-новому

23.10.2018

електро

В Україні врегулювали новий механізм формування цін на електричну енергію для населення і малих непобутових споживачів під час надання універсальних послуг. Нові тарифи встановлять 1 грудня 2018 року. Про це ідеться на сайті https://www.obozrevatel.com.

Відповідний документ затверджений постановою Національної комісії із регулювання енергетики та комунальних послуг. Він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування у газеті “Урядовий кур’єр”.

Відтепер вона складається із ціни купівлі електроенергії на ринку, тарифу на послуги постачальника, цін на послуги оператора системи передачі й оператора системи розподілу у відповідному класі напруги, згідно з укладеними договорами про надання послуг. “З метою своєчасного введення нового ринку електричної енергії, підкреслюю усім ліцензіатам із розподілу електричної енергії і відповідним ліцензіатам із постачання електричної енергії на необхідності прискорити процес подачі відповідних документів для встановлення нових тарифів із 1 грудня 2018”, — зазначила глава НКРЕКП Оксана Кривенко. Такий механізм також дозволить встановлювати ціни на електрику до запуску нового ринку електричної енергії — 1 липня 2019 року.