Термін освоєння гранту на сад і теплицю збільшено на півроку

14.03.2023

Строк початку реалізації проекту висадки насаджень за кошти державного гранту збільшено з 12 до 18 місяців. Таку зміну Кабінет міністрів вніс у грантову програму, яка діє з минулого року для садівників та ягідників.

Про це повідомляє AgroTimes.ua з посиланням на  журнал «Садівництво по-українськи».

Ще одна зміна в процедурі програми передбачає, що наявність на рахунку отримувача гранту всієї суми коштів отримувача є достатньою підставою для забезпечення фінансування проекту висадки насаджень, за відсутності коштів гранту.

Нагадаємо, що гранти надаються у розмірі не більше 70% вартості проекту висадки насаджень, але не більше 10 млн грн (на максимальні 25 га). 30% – власні кошти підприємця.

Також порядки надання грантів для садівництва та тепличного господарства, доповнено нормами, що:

– закладання насаджень має бути здійснена садивним матеріалом сортів рослин, відомості про які занесені до Реєстру сортів рослин України або Реєстру патентів;

– за підсумками реалізації проекту висадки насаджень (будівництва модульної теплиці) отримувач зобов’язується забезпечити новий сад, ягідник чи виноградник (модульну теплицю) системою зрошення з водозабором.

AgroTimes.ua