Територіальна громада і служба зайнятості об`єднують зусилля

30.08.2017

Про послуги  державної служби зайнятості, перспективи співпраці задля наближення соціальних послуг до клієнтів  – жителів нашої об’єднаної громади, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, проведення фахівцями служби зайнятості інформаційно-консультаційних заходів безпосередньо на території громади, а також ряд інших питань  соціально-економічного спрямування, йшлося під час робочої зустрічі секретаря сільської ради Ганни Коломієць та  заступника сільського голови, начальника фінансово-економічного відділу Олени Савченко  з директором міськрайонного центру зайнятості Тетяною Білоусовою. Очильницею центру зайнятості  було запропоновано розглянути проект угоди про співпрацю, якою передбачається посилити взаємодію та об’єднати зусилля на вирішення нагальних питань громади у сфері зайнятості. З боку представників сільської ради надійшли пропозиції щодо розширення центром зайнятості інформаційного простору щодо сприяння соціальній адаптації та зайнятості, більш ефективного використання інтелектуального та фахового ресурсу працівників служби  у задоволенні потреб різних соціальних груп та вікових категорій населення та роботодавців нашої громади, забезпечення  доступності  системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби громади у сфері соціального захисту. Також узгоджено питання відвідування територіальної громади  фахівцями центру зайнятості, під час яких будуть надаватися жителям сільської ради індивідуальні інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у вирішені питань зайнятості мешканців громади та розвитку інфраструктури території.