Ті хто після 1 березня вперше підписав контракт отримають додатково до 17тис.грн.

15.04.2018

грошы

З 1 березня 2018 року встановлено одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, яка виплачується після укладення ними першого контракту. Розмір виплат залежить від військового звання. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», яка набула чинності з 1 березня 2018 року.

Згідно цієї постанови забезпечується виплата: одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту в таких розмірах:

особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;

особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;

особам офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Нагадаємо, що розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2018 складає 1762 грн. Відповідно у 2018 році повинні виплачувати за підписання першого контракта:

рядовий склад – 14 096 грн

сержантський і старшинський (молодший начальницький) склад – 15 858 грн

офіцерський (середній, старший та вищий начальницький) склад – 17 620 грн

Більше інформації про норми грошового, продовольчого, речового та житлового забезпечення для військовослужбовців всіх відомств можна знайти тут.

Джерело:https://www.ukrmilitary.com