Торгово-промислова палата запрошує на медовий ярмарок

17.08.2020

До уваги жителів Великосеверинівської ОТГ!   Кіровоградська торгово-промислова палата запрошує жителів Кіровоградщини на медовий ярмарок, який відбудеться  у середу, 19 серпня. Під час ярмарку діятиме локація майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, на якій будуть представлені вироби з дерева, лози, бісеру, тканні вироби – гобелени, килими, ляльки, сумки та продукція гончарства. Також бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класах з гончарства.

Початок торгівлі о 8 годині,  офіційне відкриття ярмарку – о 9 годині. Вхід на територію ярмарку буде можливий тільки в захисних масках, після проходження процедури скрінінгу. Дезінфектори для рук та одноразові рукавички будуть розміщені по всій території ярмарку. Гостей ярмарку просимо додержуватись соціальної дистанції – 1,5 м.

Ярмарок відбудеться за адресою: вул. Преображенська, 79-а (Кіровоградська торгово-промислова палата).  Доїхати до торгово-промислової палати можна маршрутками № 5, 8, 103, 118, 126, 284 (зупинка обласна дитяча лікарня). Крім того,  протягом дня кожні півгодини з зупинки «Центральний ринок» на ярмарок курсуватиме безкоштовний автобус.