Триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне зовнішнє оцінювання 2021

13.01.2021

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року стартувала 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.
Цього року, у зв’язку з епідеміологічні ситуацією, кожен учасник матиме змогу вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.
Взявши участь у пробному ЗНО, майбутні встапники зможуть ознайомитись з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, а також навчитись ефективно розподіляти час.
Окрім цього всім зареєстровані учасники зможуть з усіх предметів ЗНО-2021 завантажити тестові зошити, пройти тестування вдома, отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу та оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Вартість пробного ЗНО у 2021 році різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 гривень до 255 гривень. Результати тестувань будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 16 квітня.