Триває Всеукраїнська акція «Серце до серця»

16.04.2021

З 1 квітня по всіх регіонах України проходить 16–та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята! ».
Акція відбувається шістнадцятий рік поспільт і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419, 30 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.
Цього року, акція проходить в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень пов’язаних з короновірусною інфекцією.
Кошти збиратиються для  придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.
Акція 2021 року проходитиме по 30 вересня, з фіналом проведення 2-3 жовтня.
У визначений термін проведення Акції – з 1 квітня по 30 вересня 2021 року працюватимуть волонтери під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території. Кожен з них матиме на собі бедж – ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким як на скриньці (урна для збору коштів).
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» України щорічно з метою заохочення діяльності волонтерів та розширенню їх світогляду організовує у січні та липні – серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи.
Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. На інтернет – сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.
Більше інформації на: http:// sercedoserca.com.ua
+38(098) 952 20 09
sercekiev@gmail.com