Триває Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

28.08.2017

З метою реалізації ст. 53 Конституції України,  Законів України «Про охорону дитинства», «Про загальну середню освіту» щодо забезпечення  захисту гарантованого права дітей на освіту, надання дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх безпритульності та бездоглядності, у Великосеверинівській сільській раді  триває  Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», який проходитиме  в три етапи. Перший етап розпочався із середини серпня  та триватиме до 1 вересня. Він передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, та вжиття відповідних заходів щодо надання таким дітям  адресної допомоги у підготовці до нового навчального року. На другому етапі, а це з 1 до 15 вересня, виявлятимуться діти, які з 1 вересня не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних  навчальних закладах.  Третій,  завершальний етап,  триватиме  впродовж  вересня-жовтня,  його головним  завданням буде  – повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за цей  профілактичний  захід передбачає охоплення навчанням усіх дітей шкільного віку – переміщених із тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, виявлених під час усіх етапів проведення Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок” і надалі впродовж навчального року.