Центри зайнятості області відновлюють прийом клієнтів

07.08.2020

07 серпня усі міськрайонні центри зайнятості та філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відновлюють  особистий прийом  клієнтів  і готові до надання комплексу  соціальних послуг безпосередньо у центрах зайнятості. Усі відвідувачі, як безробітні, так і роботодавці, мають змогу звернутися до своїх кар’єрних радників та консультантів роботодавця за наступним режимом роботи:
 понеділок – четвер: 8.00 – 17.00;
 п’ятниця: 8.00 – 15.45.
 субота і неділя – вихідні дні.

Обслуговування здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил, тому   шукачі роботи та роботодавці повинні мати засоби індивідуального захисту. Також  зареєстрованим безробітним необхідно взяти з собою на запланований особистий прийом до кар’єрного радника оригінали документів (трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту).