Цифровізація соціальної сфери

31.01.2024

Мінсоцполітики продовжує працювати над цифровізацією соціальної сфери, щоби вона була прозорішою і відкритішою для українців.
Так, якщо вам потрібен авторизований державою надавач соціальних послуг, то всі вони доступні на онлайн інструменті – дашборді (https://bit.ly/3UbFNdt), розділ «Надавачі соціальних послуг» у випадному меню.
У дашборді за допомогою фільтрів можна обрати надавача за типом послуги, географічною ознакою та іншими параметрами. Дашборд формується на основі інформації з єдиного Реєстру надавачів соціальних послуг.
Якщо ж ви – юридична особа або фізична особа-підприємець, що надає соціальні послуги, і хочете зареєструватися як її надавач, вам потрібно:
підготувати та подати документи до вашого реєстратора. Його адресу та графік роботи можна знайти на дашборді (https://bit.ly/3UbFNdt), розділ «Реєстратори надавачі соціальних послуг» у випадному меню;
– отримати у реєстратора Витяг з Реєстру, що і буде підтвердженням того, що вас до нього включено як надавача соціальних послуг.
Із переліком необхідних для реєстрації документів можна ознайомитись за посиланням (https://www.msp.gov.ua/news/22889.html).
За інформацією Міністерства соціальної політики України