Турбота про дітей – вклад у майбутнє громади

21.01.2022

Слова “все краще дітям”  – це не тільки загальновідома фраза, яка   не втрачає своєї актуальності, це ще і дороговказ, по якому  рухається Великосеверинівська  громада на чолі з сільським головою Сергієм Левченком.  Тому  розвиток освітньої сфери, створення  оптимальних комфортних умов для навчання, всебічного розвитку  і перебування учнів і дошкільнят  в освітніх закладах залишається  одним із основних завдань для місцевого самоврядування. І саме  від того, як сьогодні у громаді подбають про дітей, залежить її майбутнє на найближчі роки. Цими днями сільський голова  Сергій Левченко  та начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Роман Пілюгін з робочою поїздкою  відвідали Високобайрацьку гімназію та Созонівський ліцей. У ході візиту  разом  із керівниками шкіл  визначили пріоритетні завдання на 2022 рік,  обговорили   напрямки використання  у поточному році коштів освітньої субвенції на розвиток навчальних закладів. Перспектива  –   ремонт харчоблоків та їх облаштування, забезпечення створення належних санітарно-гігієнічних умов та покращення матеріально-технічної бази… Потреби підростаючого покоління залишаються в пріоритеті.

Фото сторінки Фейсбук “Освіта Великосеверинівської сільської ради”