«Твої права – твій надійний захист»

27.11.2019

Під такою назвою 26 листопада у Великосеверинівській школі за ініціативи сільської ради в рамках щорічної акції “16 днів проти насильства” та напередодні Всеукраїнського тижня права відбувся право просвітницький захід.  У заході брали участь заступник директора Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Гула, начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Наталія Цуцман, керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Роман Пілюгін, педагогічний колектив та учні старшокласники навчального закладу. Зустріч відкрила Ольга Губська, наголосивши на важливості подібних заходів, оскільки правова обізнаність в умовах сьогодення є невід’ємним та важливим елементом формування демократичного суспільства, Особливо це стосується випускників, які стоять на порозі самостійного, правосвідомого життя, в якому кожен повинен знати та вміти захищати свої права. Під час зустрічі учасникам були висвітлені такі питання, як система безоплатної правової допомоги в Україні, діяльність місцевого центру, порядок звернення громадян до центру та отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Окремо було зосереджено увагу на різнобічних правових орієнтирах для кожної дитини та питаннях насилля в сім`ї. Наприкінці заходу серед учнів були поширені інформаційні буклети та пам’ятки, які роз’яснюють, як скористатись правом на безоплатну правову допомогу. А ще всі учасники заходу із задоволенням переглянули тематичну виставку малюнків, підготовлену учнями школи.