«Ти у мене єдина»: святкуємо 30 років незалежності України разом!

20.08.2021

Новітній історії України виповнюється 30 років. Це молодий вік, але ми маємо багатовіковий літопис, переданий від діда до батька, від батька до сина. Українська жага до волі та незалежності пройшла скрізь віки і створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо. Кожен з нас отримав свободу, яка є нашою спадщиною та здобутком. У рамках відзначення 30-річчя незалежності України у Великосеверинівській громаді заплановано проведення святкових заходів «Ти у мене єдина». Тож святкуймо День Народження Країни разом!
20 серпня о 19.00 – святкова програма «Тобі Україно, я пісню співаю»: концертна програма аматорів громади, святковий флешмоб «Україна молода», дискотека.
Високобайрацький СБК (с. Високі Байраки, вул. Центральна, 5)
21 серпня об 11.00 – відкритий пісенний вернісаж “Інгульські зорі”: відвідування музею історії села, виставка декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва «Незалежності України – 30», флешмоб «Україна молода», виступи аматорських колективів, солістів та їх нагородження.
Оситнязький центр культури і дозвілля (с. Оситняжка, вул. Центральна, 48)
22 серпня о 18.00 – святкова програма «Люблю Україну»: концертна програма аматорів громади, святковий флешмоб «Україна молода», дискотека.
Територія біля Созонівського будинку культури (с. Созонівка, вул. Паркова, 1)
23 серпня о 9.00 – церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.
Прибудинкова територія Великосеверинівської школи (с. Велика Северинка, вул. Миру, 2а)
23 серпня о 10.00 – дитяча святкова програма «Ми діти твої, Україно!»: концертна програма дитячих аматорських колективів громади, дитячі розваги.
Територія біля Великосеверинівського будинку культури (с. Велика Северинка, вул. Миру, 3)
23 серпня о 19.00 – святкова програма «Моя Україна єдина та вільна!»: концертна програма аматорських колективів громади, святковий флешмоб «Україна молода», дискотека.
24 серпня об 11.00 – масове онлайн – виконання державного гімну України (участь у встановленні національного рекорду на День Незалежності). Територія біля Великосеверинівської сільської ради
24 серпня о 15.00 – відкриті змагання зі спортивного туризму – велосипедний, водний туризм.
с. Велика Северинка, ставок
З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 всі заходи проводитимуться з урахуванням карантинних обмежень, встановлених чинним законодавством України