17.11.2023

У 34 громадах області визначено 70 об’єктів для тимчасового проживання, які повністю приведені у відповідність. Це один з найбільших показників в Україні. Про це повідомила радниця патронатної служби Галина Пастух на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення.

70 із 99 обʼєктів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб повністю приведені у відповідність до мінімальних вимог, визначених пунктом 8 Порядку.

29 обʼсктів потребують приведення їх у відповідність до першого березня 2024року, це:
◾️9 обʼєктів – в Кропивницькому районі із затверджених 39
◾️12 обʼєктів – в Новоукраїнському районі із затверджених 17
◾️8 обʼєктів – в Олександрійському районі із затверджених 17

Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову №930 від першого вересня 2023 року «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб». Цією постановою визначено порядок функціонування місць компактного проживання для осіб, котрі вимушено покинули свої домівки.

Пресслужба Кіровоградської ОДА/ОВА