У Кропивницькому експонується виставка “Очікування Vs Реальність”

02.11.2020

29 жовтня 2020 року у м.Кропивницький відбулося відкриття всеукраїнської виставки “Очікування Vs Реальність”. Основна мета виставки – підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, інформування про потенційну небезпеку нелегального працевлаштування та поширення важливої інформації для громадян з метою уникнення випадків експлуатації. У виставці представлено 9 реальних історій. Це історії людей, які їхали на роботу за кордон. У кожного з них була своя давно омріяна ціль. Хтось хотів купити нарешті свою квартиру, хтось автомобіль, хтось заробити гроші на навчання дитині… Проте, ця поїздка “на заробітки” не виправдала очікувань. Ці українці постраждали від експлуатації роботодавцем і не отримали за свою тяжку працю ні копійки.

Виставка є частиною інформаційної кампанії, що проводиться Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Міністерством соціальної політики України, Міжнародною організацією з міграції, НУО А21-Україна для інформування людей про правила безпеки в рамках протидії торгівлі людьми.

Відвідати виставку у нашому місті можна буде до 04 листопада 2020 року, розташовується вона на площі біля обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського.

Джерело:http://gutszn.kr-admin.gov.ua