У Кропивницькому нагородили найкращі футзальні команди

02.04.2018

Вчора, в актовому залі НВК «Кіровоградський колегіум», відбулася церемонія нагородження за результатами футзального сезону в області.

Зазначимо, що організатори подбали й про розважальну програму. Відтак, для всіх присутніх виступали юні таланти навчального закладу, де, власне, й відбувалася церемонія.

Ну а щодо нагородження, то почесний кубок переможця Екстра ліги, із рук голови КОФФ Віктора Безсмертного, отримала найкраща футзальна команда області – «Тарасівка». Срібні медалі вибороли вже екс-чемпіони Кіровоградщини з «Нової Поліції», а бронзових нагород удостоїлися футзалісти «Енерго». Нагороду «Найкращий бомбардир» виборов граючий тренер ФК «Тарасівка» Олександр Кочура, на рахунку якого 50 влучних ударів.

У Першій лізі рівних у сезоні не знайшлося «Земельнику», за яким фінішували ФК «Бобринець» та «Новий-Парадіз», які отримали медалі срібного та бронзового ґатунків, відповідно.

У Другому дивізіоні всі три призові місця дісталися представникам Кіровоградського району. Впевнено тут  тріумфував первозванівський «Інгул», який став єдиною командою не відчувшою гіркоти поразки. Другим тут став «Технополь-Агро», а третім – ФК «Грузьке».

У Третій лізі рівних не знайшлося ФК «Долинська». Срібло виборов кропивницький «Фаворит», а бронзу – ФК «Новгородка».

Ну а в найнижчому дивізіоні найкращими у прекрасній конкуренції стали хлопці з ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Одним балом їм поступилися володарі срібла – ФК «Северинка». Ну а бронзові нагороди до своєї колекції додала команда «Тясмим-Вікторія».

Також, голова обласної федерації футболу нагородив учасника чемпіонату України з футболу серед жінок – ЖФК «Багіра» та учасників чемпіонату України “ЛІга учасників АТО” – команду “СКА”. А також відзнак було удостоєні ще й дитячі команди «Шкети» (тренер  ЗТУ Вадим Бондар) та «Спартак» (тренер  Олексій Коваленко).

Джерело:https://reporter.kr.ua/novyny/sport/item/906-u-kropyvnytskomu-nahorodyly-naikrashchi-futzalni-komandy