У Кропивницькому районі шукають кандидатів, які хочуть бути присяжними у суді

27.05.2020

До уваги громадян, що постійно проживають на території Кропивницького району!Кіровоградський районний суд Кіровоградської області доводить до  відома, що у присяжних Кіровоградського районного суду Кіровоградської області, список яких затверджено рішенням Кіровоградської районної ради № 155 від 23 грудня 2016 року, закінчився строк повноважень в грудні 2019 року, а тому суд немає можливості здійснювати розгляд цивільних та кримінальних справ за участі присяжних. В результаті чого, справи про усиновлення, визнання осіб недієздатними та інші справи передаються на розгляд до інших судів, що тягне за собою затягування строку розгляду справ даної категорії та порушення права на захист населення Кропивницького району.

Більш детально: СТАВАЙ ПРИСЯЖНИМ – БЕРИ УЧАСТЬ У ЗДІЙСНЕННІ ПРАВОСУДДЯ

Якщо ви виявили бажання бути присяжним звертайтеся за більш детальною інформацією до Кропивницької районною ради за телефоном (0522) 56-52-73.

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області