У Кропивницькому відбудеться ХІІІ свято духовного співу «Молюсь за тебе, Україно»

12.10.2023

14 жовтня о 11.00 год. у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці Православної Церкви України відбудеться ХІІІ обласне свято духовного співу «Молюсь за тебе, Україно».

Цього року у заході візьмуть участь 14 світських та церковних вокально-хорових колективів Кіровоградщини.

У рамках свята відбудеться виставка «Торжество благодаті, сумління, таланту» декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва учасників обласного творчого об’єднання «Дивосвіт», які представлять
роботи на духовну тематику, рушники, твори живопису.

Також буде розгорнуто виставку-продаж виробів майстрів з традиційних та сучасних технік народного мистецтва, експозицію творів живопису місцевих художників, фотовиставку.

Пресслужба Кіровоградської ОДА/ОВА