У Кропивницькому влаштують тренінг з першої домедичної допомоги

04.05.2023

Хочете знати, як врятувати людину у кризовій ситуації або допомогти їй з найменшою шкодою дочекатися швидкої медичної допомоги? Рада учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів «Патріот» запрошує городян та городянок на тренінг- практикум із надання першої домедичної допомоги, який відбудеться у середу, 10 травня і триватиме з 14.00 до 18.00 у приміщенні освітньо-культурного простору “Гончаренко центр Кропивницький”.
Разом із тренеркою Оленою Кочнєвою учасники та учасниці заняття будуть засвоювати правила першої допомоги, напрацюють відповідні навички і навчаться діяти самостійно у критичних ситуаціях, допомагати дорослим та дітям.
Заняття триватиме чотири години, воно безкоштовне, але за бажанням можете зробити благодійний внесок.  Всі зібрані кошти підуть на закупівлю медикаментів для наших захисників та захисниць.
Щоб ми знали, на скількох людей готувати матеріали, заповніть цю анкету – https://cutt.ly/R1U8dYL – і без нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у середу, 10 травня о 14.00. Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі – з правого боку, під вивіску, з фасаду будівлі – для орієнтиру, – працює “Сушімастер”).
БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ми не припиняємо заняття, але рекомендуємо вам піти в найближче укриття поруч – або у готелі “Рейкарц” або на фабриці “Зорянка”.