У Кропивницькому стартувала найбільша агропромислова виставка України

агро

Сьогодні, 26 вересня, у Кропивницькому відбулося урочисте відкриття Міжнародної агропромислової виставки “AGROEXPO-2018”.

Виставка відома як найбільша в Україні. Вона володіє 125000 кв.м відкритої та 22500 кв.м критої виставкової площі в новому, прекрасно обладнаному виставковому павільйоні, а також унікальним полігоном площею 16 гектарів для тестування і демонстрації в роботі сільськогосподарських машин. Триватиме вона цього року протягом чотирьох днів. Основною метою виставки є надання можливості компаніям-виробникам продукції для сільського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України.  Організатори виставки: Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», ВГО  «Українська асоціація аграрних інженерів». Традиційно  на АгроЕкспо представлені  різноманітні статичні  ескспозиції,  демонстраційні покази  сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів, виставки автомбілів. В рамках виставки також  проводяться  різнопрофільні семінари, конференції, панельні дискусії тощо. Так, сьогодні керуючий справами виконавчого комітету сільської ради, начальник загального відділу Ольга Губська взяла участь у панельній дискусії  “Сучасні  тенденції розвитку регіонального туризму”, на якій обговорювалися  перспективи, проблеми та особливості розвитку  туристичної галузі,    питання щод підтримки малого підприємництва у туристичній сфері; вдосконалення системи підготовки туристичних кадрів та інше.