В експозиції представлено 49 творів, серед яких – графіка, олійний живопис, скульптура, розписана гільза снаряду тощо. Переважна більшість картин – твори члена Національної спілки художників України Андрія Хвороста: «Портрет Героя України Степана Чобану», «Герої другого фронту», портрети захисниць із серії «Обличчя незламних» «Нежіночий погляд» та «Австрійка». Також на виставці представлена плеяда талановитих митців – Людмила Демиденко («З Україною в серці»), Юрій Вінтенко («Шумлять дерева»), («Безсмертники»), Ігор Смичек («Звернення до предків», («Гегемон), «Молитва за Україну», Любов Гусєва («Непокірна. Незламна. Незалежна»), Марія Ачкасова («Думи мої думи»), Дмитро Тарасенко («Музей фрески. Белград»), Маргарита Смірнова («Вид з Каховки на Берислав»), «Арабатська стрілка», Вадим Медяник («Вечір», «Що є істина» та інші.
До учасників заходу звернувся голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.
«Наші митці по-особливому реагують на те, що відбувається навколо, і війна породжує в них неймовірну гамму почуттів. Важко переоцінити важливість поєднання активної громадянської позиції з талантом митця, оскільки це набуває важливого значення в умовах війни, яка йде не тільки на воєнному, а й на культурно-інформаційному фронті, – зазначив зокрема посадовець. – Приємно бачити небайдужість як відомих, так і молодих художників, які активно висвітлюють наше бурхливе сьогодення, фіксують його у своїх роботах для історії і майбутніх поколінь, будучи в авангарді сучасного культурно-інформаційного фронту».
Юрій Дрозд наголосив: обласна рада вже працює над створенням музею сучасної російсько-української війни, де будуть представлені найрізноманітніші експонати. У реалізації цієї ідеї візьмуть участь провідні працівники музеїв Кіровоградщини.