у Созонівському ліцеї відбулось відкриття класу безпеки

21.03.2024

21 березня у межах реалізації спільного всеукраїнського проєкту Міносвіти і ДСНС у Созонівському ліцеї відбулось відкриття класу безпеки, який облаштувано за кошти Великосеверинівської сільської ради.
Проєкт “Клас безпеки” спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги. Гості, які завітали на цю подію до навчального закладу – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Роман Пілюгін, головний інспектор Кропивницького районного ГУ ДСНС України в Кіровоградській області Роман Арцибашев, старший інспектор сектору ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Дар’я Калабанова, – побажали дітям отримати у класі безпеки багато корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України. Працівники ДСНС провели для учнів спеціальний «Урок безпеки». Діти були захоплені процесом навчання і брали активну участь у бесідах про пожежну небезпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу і правила дорожнього руху.
Валентина Криволапова