У Созонівському ліцеї відбулося засідання педагогічної ради

27.03.2024

У Созонівському ліцеї відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглянуто та обговорено низку важливих питань, серед яких «Про атестацію педагогічних працівників».
Вчителі, які атестувалися у 2023-2024 навчальному році, презентувати творчі звіти по власній науково-методичній проблемі. Протягом атестаційного періоду педагоги працювали над розробками та удосконаленням навчально-методичних матеріалів, демонстрували свою педагогічну майстерність на відкритих заняттях, проводили роботу з обдарованими учнями: залучали їх до наукової діяльності, готували до участі в предметних олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях тощо. Всі педагогічні працівники, які проходили атестацію активно впроваджують в освітній процес інноваційні форми і методи навчання, постійно працюють над удосконаленням фахових компетентностей шляхом самоосвіти та підвищення кваліфікації.
Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, педагогічна рада прийняла відповідні рішення.

Валентина Криволапова