У Великій Северинці відбулися урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України

23.08.2017

Сьогодні   у Великій Северинці  відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України. Розпочалися урочистості традиційно з церемонії підняття Державного Прапора України – національного символу нашого народу та   покладання квітів до пам’ятної дошки загиблого  в зоні АТО земляка Руслана Крадожона. Від імені керівництва з вітальним словом до громади звернулася  секретар сільської ради Ганна Компанієць, відмітивши, що сила національного духу та єдність допоможуть  здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності. «Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власним життям.  Але, які б високі вимоги не висувала б нам доля – ми, українці, не перестаємо дивувати увесь світ своїм духом, патріотизмом, своєю незламною вірою у перемогу та мир. І ми переможемо!», зазначила Ганна Коломієць. З вітальними словами  до жителів села та побажанням їм  добра і злагоди звернулися депутат сільської ради Андрій Таровик та директор загальноосвітньої школи Леонід Голота. В рамках заходу  відбулося урочисте відзначення  кращих представників різних галузей господарського комплексу, культури, освіти, соціальної сфери, учасника  антитерористичної операції  Грамотами Великосеверинівської сільської ради. На велелюдному святі виступили танцювальний колектив дошкільнят,  вокальні колективи будинку культури .