17.11.2023

У Великосеверинівській громаді відкрився відділ «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП). Основним завданням у роботі ЦНАП є поліпшення якості надання адміністративних послуг.
Відтепер понад сто п’ятдесят послуг є доступними для громадян. І їх перелік буде постійно розширюватися.
Ознайомитися з переліком адміністративних послуг, графіком роботи ЦНАП, реквізитами для сплати адміністративного збору можна за посиланням https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/administrativn…/
ЦНАП знаходиться у центральній частині села Велика Северинка по вулиці Миру,1, на першому поверсі. Вхід до приміщення облаштовано пандусом.
В приміщені ЦНАП також облаштовано куточок самообслуговування де відвідувачі можуть безоплатно скористатися комп’ютером з вільним доступом до інтернету, ознайомитися з переліком адміністративних послуг та з інформаційними картками надання адміністративних послуг, роздрукувати документи та висловити зауваження і пропозиції щодо якості надання адміністративних послуг.
Ми працювали й надалі будемо працювати на благо громади.
Юлія Башакова , головний спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»