У Великосеверинівській громаді відзначили День Перемоги

09.05.2019

Img 8b3baa4f090afe78ff29708c8bf98cd4 V

9 травня Великосеверинівська громада відзначає День Перемоги. Із року в рік часопис віддаляє нас далі від  подій  жорстокої війни, яка  і зараз залишається прикладом вищого героїзму, мужності  та відданості. Люди йшли до перемоги крізь вогонь, біль, страждання і смерть, залишаючи сотні тисяч братських могил.  Але скільки б часу не пройшло, ми завжди будемо поділяти думку, втілену у словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!». Сьогодні о 10 годині вже традиційно в усіх селах Великосеверинівської громади пройшли урочисті мітинги.  Згадати тих, хто пройшов крізь пекло Другої світової війни, прийшли чимало жителів нашої громади. Зі світлим Днем Перемоги ветеранів, солдатських вдів, дітей війни, усіх присутніх вітали сільський голова Сергій Левченко, заступник сільського голови Михайло Кравченко, секретар сільської ради Анна Коломієць, виконуюча обов’язки старости Юлія Манукян. В своїх промовах вони  вшанували пам’ять героїв,  які ціною власного життя врятували світ від нацистів. Словами вдячності і поваги відзначили неоцінений подвиг старшого покоління,  його стійкість, патріотизм та самовідданість  на полях битв і трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом, та  наших Героїв сьогодення, які захищали і  продовжують захищати цілісність нашої держави у зоні АТО і ООС. Хвилиною мовчання та покладанням вінків і квітів учасники мітингів вшанували пам’ять загиблих воїнів визволителів.

Пам’ять про війну – це спільна пам’ять нашого народу. Ніколи в житті ми не зможемо відпустити від себе невмирущі спогади про тих, хто наближав цей день заради майбутніх поколінь. Наш обов’язок берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію світової війни, про мужність і нездоланність українського народу.

Img 7ff8b458c43e2a58fdd00d2673b54699 V

Виконавчий комітет Великосеверинівської  сільської ради висловлює подяку за організацію заходів керівникам та працівникам закладів  освіти  та культури,  бібліотек. Окрему подяку від імені всієї громади виконавчий комітет висловлює депутату сільської ради  Олександру Шуляренку,  учасникам самодіяльних колективів.