У Великосеверинівській громаді відзначили День Соборності України

23.01.2019

левченко

100 років  тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка об’єдналися в самостійну соборну державу. Тож з цієї нагоди у Великосеверинівській громаді представники органів місцевого самоврядування, депутати,  жителі сіл взяли участь в урочистих заходах «Україно, соборна державо»  з  покладанням квітів до меморіальної дошки загиблому  учаснику АТО Роману Крадожону, вшануванням хвилиною мовчання пам’яті усіх військових, які захищали суверенітет і територіальну цілісність України, виступами самодіяльних колективів. Завершилися заходи патріотичною акцією та флешмобом «В єдності сила народу!».

20190119 091344

В рамках відзначення Дня Соборності України в навчальних та бібліотечних закладах громади пройшли  заходи інформаційного, суспільно-політичного, патріотичного характеру. Серед  них: історичні інформаційні години, уроки пам’яті з  переглядом документальної відео та фото-хроніки, книжкові виставки, виставки документів та  фотоматеріалів тощо. На базі КЗ «Великосеверинівська  ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» пройшов турнір із волейболу  серед команд вчителів навчальних закладів, працівників та депутатів сільської ради.