У Великосеверинівській ОТГ відзначать День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

афган

15 лютого відзначається 30 річниця виведення  радянських військ з Афганістану та День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів,   які виконували свій військовий обов’язок на території інших держав.  Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих» точках.  Найбільш масштабною і трагічною була  війна  в Афганістані, яка тривала майже 10 років. Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, – наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, – українець. Зараз в Україні – майже  150 тисяч ветеранів афганської війни. Серед них і наші земляки, які мужньо пройшли через горнило  страшної війни і з гідністю витримали важкі випробування на міцність солдатської присяги.   Виконавчий комітет сільської ради запрошує громаду  згадати події тих днів, вшанувати загиблих та подякувати живим учасникам бойових дій, воїнам-афганцям. Захід відбудеться  14 лютого о 12 годині  в актовій залі Великосеверинівської школи.