У Великосеверинівській ОТГ відзначили День Соборності України

22.01.2020

22 січня Україна святкує День Соборності. І саме  в цей день, як ніколи, ми відчуваємо потребу у єднанні і живемо єдиним прагненням – відстояти право жити у незалежній європейській державі, де цінують людську гідність, демократичні права і свободи. Сьогодні  за участі сільського голови  і депутатів, працівників сільської ради, закладів культури та освіти, учнів Великосеверинівської школи  та жителів громади відбулося урочисте  зібрання “Україна єдина!”. Виступаючи перед присутніми, голова сільської  ради Сергій Левченко побажав усім присутнім незламної волі до перемоги і патріотичного духу, які допоможуть подолати будь-які перешкоди, а ще глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.  Під час заходу  присутні вшанували  хвилиною мовчання  пам`ять усіх борців за незалежність та соборність України в різні часи її історії, поклали квіти до меморіальної дошки нашого земляка Романа Крадожона, який віддав своє життя за Незалежну державу на сході України, переглянули документальні тематичні відеоматеріали  з основних  історичних подій того часу. Учні співали патріотичні пісні  та читали вірші про Україну. Кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу «Живий ланцюг єднання», щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою країну. Також з нагоди відзначення національного свята  у навчальних та бібліотечних закладах громади були оформлені книжкові виставки, тематичні полички, інформаційні бюлетені,  проведені тематичні  заходи  інформаційного, суспільно-політичного, патріотичного характеру.  На базі КЗ «Великосеверинівська  ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» пройшов традиційний “Турнір Єдності” із волейболу  серед команд вчителів навчальних закладів, працівників та депутатів сільської ради.