У Високобайрацькій гімназії відбулося засідання Ради профілактики правопорушень

06.10.2023

У  Високобайрацькому закладі освіти створили Раду профілактики правопорушень в гімназії, до складу якої увійшли  педагогічні працівники, представники батьківської громадськості та   учнівського колективу.  Перш за все,  профілактична Рада покликана об’єднати зусилля педагогічного та   батьківського колективів, соціально-психологічної служби у створенні єдиної системи роботи з профілактики бездоглядності та правопорушень у школі, а також працювати  з дітьми, підлітками та їх батьками.
Нещодавно відбулося засідання Ради,  на якому  були присутні члени ради, сташий інспектор ювінальної привенції Дар’я Калабанова, поліцейський офіцер громади  Андрій Дворнік, працівники сужби у справах дітей  Юлія Хайнацька та Олена Каліч. Саме таке співробітництво покращує профілактичну роботу з неповнолітніми, схильними до правопорушень, та робить діяльність Ради  більш результативною.
Спільні виступи на батьківських зборах,  психолого-педагогічних семінарах, консультативна робота з учнями, батьками, вчителями – це форми роботи, які практикуються у нашій громаді. Така співпраця допомагає встановити реальні можливості виховного потенціалу кожної сім’ї,  створити умови для співпраці сім’ї та вчителя у вихованні учнів,  коригувати помилкові погляди батьків на питання сімейного виховання та помилкові дії в процесі виховання своїх дітей,  піднести авторитет батьків в очах дітей і цим сприяти їх правильному вихованню.
За матеріалами  сторінки Фейсбук “Високобайрацька гімназія”