У жовтні розпочнеться черговий призов на строкову військову службу – постанова КМУ

30.09.2021

Кабінет Міністрів України 29 вересня прийняв постанову «Про затвердження чисельності громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021». Про  це інформують на сайті https://buh.ligazakon.net/ з посиланням на  Міноборони. Відповідно до Указу Президента України №71 черговий призов громадян України на строкову військову службу відбуватиметься у жовтні-грудні.

Перші відправлення поповнення до війська планується розпочати 5 жовтня, завершиться призов 21 грудня. Кабінет Міністрів встановив чисельність майбутніх строковиків у кількості 13 575 осіб, із них: до лав Збройних Сил – 6 500 осіб, Нацгвардії – 4 775 осіб, Держприкордонслужби – 1 700 осіб, Держспецтрансслужби – 600 осіб.

На строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року призиваються громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.