Учні Оситнязької школи беруть участь у Всеукраїнському конкурсі

18.03.2021

Учні Оситнязької  школи беруть  участь у заочному XXVI Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі на тему:”Здоров’я людства – відповідальність кожного”. Мета конкурсу – виховання дітей та молоді у дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування їх свідомої громадянської позиції, популяризації дитячої та юнацької творчості та надання  можливості самовираження і творчого спілкування. Так, Харченко Денис, Гончар Крістіна та Гусак Валерія представлять свої роботи у номінаціях “Художнє читання” та  “Образотворче та декоративно -прикладне мистецтво”.  Допомагали нашим конкурсантам  вчитель образотворчого мистецтва,  керівник театрального гуртка “Ліра”  Світлана Шевченко та керівнику гуртка декоративно- прикладного мистецтва “Український сувенір”Ольга  Гацелюк. Тож підтримуємо наших дітей та побажаємо їм успіхів та перемог!!!
Підготовлено за матеріалами Оситнязької філії