Учнів 5-11 класів запрошують до участі у ІІІ Всеукраїнському конкурсі “Будка мрії”

18.01.2022

Для кожного пухнастика, окрім смачної їжі та міцного здоров’я, потрібен теплий лежачок чи надійний будиночок, де вухань почуватиметься у безпеці. А ми як господарі маємо дбати про їхню безпеку.
Тож якщо твоєму песику час оновити будку чи ти маєш бажання зробити теплий та гарний будиночок для чотирилапого з притулку – читай умови конкурсу та мерщій за роботу.

Умови проведення конкурсу

Мета конкурсу – пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, поглиблення знань школярів про правила догляду за домашніми тваринами; залучення учнів до практичної допомоги собакам; виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності до чотирилапих.

Учасники конкурсу: учні закладів загальної середньої освіти (5-11 класи), вихованці закладів позашкільної освіти. Термін проведення: 1 вересня 2021 року – 15 квітня 2022 року. Підведення підсумків, нагородження переможців конкурсу – травень 2022 року.

Деталі про конкурс читайте за посиланням https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/18