Україна на карантині: Кабмін уточнив вимоги для освіти і культури

11.02.2021

Кабінет Міністрів уточнив карантинні вимоги до проведення культурних, освітніх, публічно-наукових та професійно-тематичних заходів. Постановою  Кабінету Міністрів України від 05 лютого 2021 року № 83 внесені відповідні зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″. Згідно з новою редакцією підпункту 8 пункту 2 цієї постанови, забороняється приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі або у разі, коли організатори не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення.

Раніше підпунктом 8 пункту 2 постанови №1236 було заборонено приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі.

Наголошуємо та просимо відповідально ставитися  до дотримання діючих протиепідемічних вимог, карантинних обмежень та заходів індивідуальної безпеки.  Будьте відповідальними щодо свого здоров’я, здоров’я близьких та оточуючих вас людей. Будьте здорові!