Україна вийшла із списку країн, де процвітає торгівля людьми

10.02.2018

торгывля

Завдяки роботі правоохоронців Україні вдалося  вийти з групи країн, де процвітає торгівля людьми. Про це йдеться на сайті еspreso.tv. Чотири роки поспіль Україна перебувала в списку країн, які не відповідають мінімальним стандартам протидії торгівлі людьми і не здійснюють значних кроків у цьому напрямі. Завдяки новим підходам до кримінального аналізу та підготовки правоохоронців, а також скоординованій міжвідомчій роботі за рік Україна суттєво покращила результати протидії сучасному рабству та вийшла із групи ризику.

“Завдяки реформі кримінального блоку, новим підходам до кримінального аналізу, Україна зробила прогресивний поступ щодо боротьби з цим жахливим явищем. Національне законодавство відкориговане, відповідно до міжнародних стандартів щодо боротьби торгівлею людьми”, – заявила заступниця міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук.

Читайте також: Продам людину. Як українці потрапляють у рабство

Повідомляється, що у 2017 році силами працівників органів системи МВС була припинена діяльність 29 організованих злочинних груп, які займалися торгівлею людьми. Крім того, у поточному році вже виявлений 51 такий злочин і надана допомога 44 потерпілим.