Українцям змінили правила оплати за газ

23.01.2020

Українцям змінили правила оплати за газ. З 1 січня за газ і його доставку доведеться платити окремо – в різних квитанціях. Відтепер облгази виставлятимуть вартість розподілу газу в окремій платіжці. Тобто за спожитий газ, як товар, і за його доставку (розподіл) доведеться платити окремо.
Зверніть увагу! За кожен день прострочки платежу побутовий споживач, окрім оплати послуги розподілу, має сплатити ще й компенсацію, яка дорівнює розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочено платіж, споживач має сплатити подвійний тариф за розподіл. При цьому датою оплати є не дата оплати квитанції в банку чи онлайн, а дата, на яку оплата була зарахована на рахунок.

Послуги розподілу газу необхідно сплатити в місяці, в якому надається така послуга – до 20-го числа. Є можливість, але не обов’язок, сплатити за розподіл газу наперед, що дозволить зекономити кошти для тих, хто споживає невеликі обсяги газу. Клієнти зможуть скоротити витрати на банківську комісію, оскільки у деяких випадках вона може бути вищою за сам щомісячний платіж.
За саме газ газопостачальні компанії зазвичай просять розраховуватися протягом 5-ти робочих днів з моменту отримання рахунку.Докладніше читайте за посиланням:https://biz.ligazakon.net/…/192550_za-gaz-bude-dv-platzhki-…