Управління ДМС у Кіровоградській області інформує

08.12.2023

Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області нагадує своєчасно оформити або здійснити обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки.
Вперше паспорт громадянина України у формі ID-каркти оформлюється при досягненні 14 років, він дійсний 4 роки. Другий документ при досягненні 18 років оформлюється на 10 років. Важливо звернутись до територіальних підрозділів, Управління ДМС в області та ЦНАПів за місяць до кінця строку дії паспорта.
Звертаємо увагу, обмін паспорта здійснюється у разі:
зміни інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);
отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);
виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
непридатності паспорта для подальшого використання;
обміну паспорта зразка 1994 року за бажанням;
якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку для вклеювання фотокартки;
закінчення строку дії паспорта.
Вперше ID-картка з 14 років оформлюється безкоштовно та виготовляється протягом 20 робочих днів. Вартість адміністративного збору у разі оформлення паспорта громадянина України у формі картки протягом 20 робочих днів становить 450 грн, до 10 робочих днів – 820 грн.
Управління ДМС у Кіровоградській області