Уряд обіцяє компенсувати комунальні витрати тим, хто не встиг вчасно оформити субсидію

30.10.2018

до уваги

Якщо ви не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону – не турбуйтеся! У Кабміні обіцяють компенсувати вам комунальні витрати.

Кабінет міністрів взявся за компенсацію витрат тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону. При цьому, компенсують витрати і в тому разі, якщо документи на пільги прийдуть у листопаді або грудні. Також не грає ролі вид опалення – в будь-якому випадку, безповоротна допомога уряду буде призначена з початку опалювального сезону для сімей, які не встигли оформити субсидію. Це гарантується Постановою КМУ №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКГ», інформує Ukr.Media.

Вид опалення не грає ролі. Якщо у вас індивідуальне, централізоване, електричне, все одно, – у разі надходження заяви на субсидію, приміром, у грудні, безповоротна допомога уряду буде призначено з початку опалювального сезону. Таким чином, держава відшкодує витрати сім’ї одразу за два місяці.

Механізм оформлення житлових субсидій при цьому не змінюється – для отримання державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, необхідно тільки заповнити заяву і декларацію про доходи.

Потім документи можна:

  • самостійно подати в місцеві управління праці та соціальної політики, сільських і селищних рад;
  • надіслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання.
  • відправити через Інтернет, заповнивши заяву на сайті.

Відповідь необхідно чекати протягом декількох тижнів, поки соціальна установа письмово не повідомить вам про рішення щодо надання допомоги та її розміру. Якщо ж вам відмовили і при цьому, не назвали підстав, звертайтеся на гарячу лінію 15-45.

Джерело:ukr.media