Уряд продовжив карантин до кінця літа

16.06.2021

У Міністерстві охорони здоров’я України розповіли, які карантинні обмеження продовжують діяти після продовження урядом карантину до 31 серпня.

«Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників», – мовиться у повідомленні.

У МОЗ зазначили, що дотримання маскового режиму є необов’язковим, якщо всі учасники та організатори заходу мають один з наступних документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу);
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу);
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Окрім того, при «зеленому» рівні епіднебезпеки, для громадян України перетин державного кордону та КПВВ є безперешкодним.

Для іноземців завжди обов’язково потрібно мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19 та один з документів:

  • негативний тест (ПЛР чи експрес);
  • документ про завершення вакцинації

Джерело: https://www.radiosvoboda.org/