Усією громадою вітаємо всіх учасників фестивалю!

18.10.2021

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України у Великій Северинці пройшов фестиваль “Естафети мужності”, в якому приймали участь команди Оситняжки, Високих Байраків, Созонівки та Великої Северинки. Демонструючи спортивний характер, витривалість, стійкість, командну єдність та волю до перемоги, учасники змагань в черговий раз довели, що спорт – об’єднує людей і громаду, робить її сильнішою. За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:
І місце с. Велика Северинка;
ІІ- місце с. Созонівка;
ІІІ – місце с. Високі Байраки;
ІУ – місце с. Оситняжка.
Усією громадою вітаємо всіх учасників фестивалю! Результати різні, але змагання показали, що усі ви – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки! Хай міцніє ваша сила, хай міцніє наша держава, громада, бо в ній наше майбуття!