Успішно реалізовано проект першого Громадського бюджету «Школа починається з порогу»

18.06.2018

В рамках реалізації  «Бюджету участі», затвердженого   рішенням сесії сільської ради від 11.07. 2017 року №97,  у с. Велика Северинка успішно реалізовано проект першого Громадського бюджету «Школа починається з порогу».

Даний проект є одним з переможців минулорічного “Бюджету участі”, що був запропонований директором комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Леонідом Голотою та підтриманий батьківською громадою та жителями села.

Проект передбачав реконструкцію центрального входу до школи, адже фактично з часу будівництва школи ці роботи ніколи не проводились. Окрім  обладнання сучасного  та естетичного входу  до школи,   проект передбачав  обладнання пандуса  для людей з інвалідністю.

То ж ремонтні роботи на загальну суму 80,0 тис. грн.   закінчилися, а центральний вхід до навчального  закладу відтепер радує око. Сподіваємося, що саме цей проект  у повному розумінні відкриє нові вікна у подальше оновлення нашої громади.