Увага! Громадський бюджет – 2022

24.01.2022

З 01 лютого 2022 року Великосеверинівська сільська рада оголошує про початок конкурсу проєктів в рамках Громадського бюджету. Щоб стати учасником конкурсу достатньо подати ПРОЄКТ разом зі списком осіб, які його підтримали ( не менше 30) за формою, наведеною нижче. Подати проєкт на конкурс може будь-яка особа, громадянин України, який досяг 16 років та відповідає хоча б одній з наступних умов:

-місце проживання зареєстровано на території громади;

-офіційне місце роботи знаходиться на території громади, що підтверджується довідкою з місця роботи;

-внутрішньо переміщена особа, місце реєстрації якої зареєстровано на території громади, що підтверджується відповідною довідкою.

Рішенням сесії сільської ради від 23.12.2021 року №1132 «Про бюджет Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2022 рік» та відповідно до Положення про громадський бюджет фінансування Програми складає 2% затвердженого обсягу власних доходів загального фонду відповідного року з наступним розподілом пропорційно населенню сіл, що входять до складу громади (903 436гривень).

Таким чином, загальна вартість проєкту (проєктів) для кожного населеного пункту становить:

Андросове 1246 гривень
Велика Северинка 143880 гривень
Високі Байраки 109121 гривень
Кандаурове 3600 гривень
Лозуватка 26311 гривень
Оситняжка 136 263гривень
Петрове 692 гривень
Підгайці 185 146гривень
Рожнятівка 3462 гривень
Созонівка 291 498 гривень
Червоний кут 2217 гривень

Увага! Вартість проєкту (проєктів) може перевищувати суму, розподілену пропорційно до чисельності  населення кожного пункту при умові залучення власних коштів проєктантів та/або інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Тематика проєктів: житлово-комунальне господарство; освіта;  охорона здоров’я;  культура;  соціальний захист;  спорт і молодь; охорона навколишнього природного середовища.

Терміни подання проєктів з 01-28 лютого 2022 року.

Проєкт подається автором до головного пункту супроводу громадського бюджету у паперовому вигляді (адреса с. Велика Северинка, вул. Миру,1).

Проєкти-переможці будуть  реалізовані у 2022 році.

Шановна громада! Громадський  бюджет  –  це шанс для кожного активного місцевого жителя вже сьогодні впливати на розвиток територіальної громади!

Форма, за якою  проєкт подається на конкурс

Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради