Увага! Конкурс

13.07.2021

Управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності облдержадміністрації оголошує конкурси соціальних проєктів “Громадська перспектива: ідея-дія-результат”.
Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049.
Проєкти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу. Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Проєкти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:
1. Пропаганда духовних цінностей українського народу, виховання в підростаючого покоління почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини;
2. Правовий всеобуч населення області;
3. Пропаганда здорового способу життя;
4. Підвищення якості освітніх послуг;
5. Надання соціальних послуг для вразливих верств громадян;
6. Сприяння розвитку громадянського суспільства в області;
7. Розвиток волонтерського руху.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 50 тис. грн.
За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості програми (проекту, заходу). Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) мають бути забезпечені інститутом громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів, оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.
Детальна інформація за посиланням http://www.kr-admin.gov.ua/start.php…
Управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності  Кіровоградської ОДА