Увага конкурс!

28.12.2021

У січні 2022 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»проводить обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».
Учасниками Фотовиставки можуть бути окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, об’єднання, заклади освіти, дитячі та молодіжні громадські організації.
Фотовиставка до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.
Матеріали учасників обласного етапу Фотовиставки обов’язково розміщуються на вебсайтах та у мережі Facebook.
При висвітлені на вказаних вебсайтах та соціальних сторінках учасники обов’язково мають вказати: назву фотовиставки; автора або назву колективу;
повну назву закладу освіти, громадської організації; привітання до Дня Соборності України іншим учасникам; #Україна_це_ми , #УДЦНПВ; за бажанням учасники можуть додати анотацію про історію Дня Соборності України, концепцію роботи та/або власні дослідження.
Фото мають бути якісні та не порушувати авторське право. Конкурсні роботи фотовиставки «Україна – це ми!» 2018-2021 років та інших конкурсів УДЦНПВ за 2018-2021 роки – не приймаються.
Умови обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!». Деталі за посиланням……https://docs.google.com/…/1_ETY-c_LrFzq204Tcu…/edit
Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді