Увага! Конкурс на заміщення посад керівників закладів культури!

23.07.2018

2054 Vac

Відповідно до ст. ст. 211–215 Закону України «Про культуру», ст. 26 Закону України «Про музеї та музейну справу», ст. 24 Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів культури:

• директора Великосеверинівського Центрального закладу «Центр дитячо-юнацької та народної творчості»;
  • директора Великосеверинівської Центральної бібліотеки.

Вимоги до претендентів:

вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за діловими й моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів:

–  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу (паспорта),

– копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми;

– програми розвитку відповідних закладів культури на один або п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради                                               27613 вул. Миру, 1, с. Велика Северинка, Кіровоградського району, Кіровоградської області. Інша інформація щодо умов проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за місцем подання документів.

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один або п’ять років.

Конкурсна комісія складається із семи членів.

Формування персонального складу конкурсних комісій триватиме  протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

Конкурсна комісія проводитиме перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. На другому засіданні конкурсна комісія буде проводити співбесіди з кандидатами, під час яких заслуховуватимуться публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури.