Увага! Лептоспіроз

15.09.2023

Щорічно, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі реєструється близько  500 тисяч випадків цього захворювання, яке має тяжкий перебіг, а також великий відсоток летальності (5-30%). Такі статистичні відомості належать найпоширенішому природно-осередкованому захворюванню – лептоспірозу.
В Україні найбільший показник захворюваності фіксується з червня по кінець вересня, адже цей період характеризується купальним сезоном, відпочинком населення поблизу водойм та риболовлею.
На території Олександрійського району за серпень та початок вересня поточного року зареєстровано 3 випадки захворювання людей на лептоспіроз. Для встановлення джерела інфекції та шляхів її передачі в кожному випадку проводилося епідеміологічне розслідування. Ймовірними місцями інфікування вважають місцеві водойми, де постраждалі купалися та рибалили.
 Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області нагадує, що для профілактики захворювання на лептоспіроз необхідно дотримуватись рекомендацій зазначених в інфографіці
Возможно, это изображение текст
Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області