Увага! Обговорення Стратегії розвитку Великосеверинівської ОТГ на 2018-2022

Стратегія розвитку ОТГ

Шановні жителі  Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади!

З 15 листопада  по 11 грудня 2018 року відповідно до розпорядження сільського голови від 15 листопада 2018 року № 139-од  «Про проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади» відбудуться громадські обговорення (електронні консультації з громадськістю) щодо проекту Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки. Ви можете висловити свої думки  з приводу завдань, що стоять перед громадою в процесі виконання цього документу.  У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Великосеверинівська громада зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси. Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у документі. Докладніше про це читайте сторінці веб-сайту “Консультації з громадкістю”  в рубриці “Інформація про проведення консультацій з громадськістю”.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд  сесії сільської ради для затвердження.

Контактною особою по питаннях громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади являється головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Великосеверинівської сільської ради Баландюк Тетяна Вікторівна. Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування за експертної підтримки координатора робочої групи, радника з питань регіонального розвитку Кіровоградського ЦРМС Абрамова Дениса Анатолійовича.

Окрім того, 03 грудня 2018 року о 15:00 в приміщенні актової зали Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ступенів (с.В.Северинка вул.Миру, 2А)  відбудеться публічне громадське обговорення (слухання) Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки. Запрошуємо усіх небайдужих громадян до участі  в громадському обговоренні.

Завантажти проект Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки.

Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради