Увага! Обласний конкурс у соціальній мережі Фейсбук «Спортивна зима»

27.01.2021

Конкурс проводиться з 29 січня по 08 лютого 2021 року на території Кіровоградської області.
Фото та відеоматеріали приймаються з 00.00 год. 29 січня по 23:59 год. 03 лютого 2021 року.
Голосування триватиме з 00.00 год. 29 січня по 10:00 год. 08 лютого 2021 року.
Загальне керівництво проведенням здійснює Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Учасники.
До участі у Конкурсі запрошуються усі бажаючі незалежно від віку і статі – жителі та гості Кіровоградської області, які не мають медичних протипоказань.
Умови.
Конкурс особисто-командний, склад команди до 5 осіб, проводиться у соціальній мережі Фейсбук у таких номінаціях:
“Зимові розваги” – виконання будь-якої фізичної активності на свіжому повітрі з елементами зимових видів спорту.
Переможці в особистому заліку визначаються в 3-х вікових категоріях:
– дошкільнята (до 6 років включно);
– школярі (7-16 років);
– дорослі (17 років і старші).
Переможці в командному заліку визначаються без вікових обмежень.
“Сніговий скульптор” – снігова баба, фортеця, фігура.
Переможці в особистому заліку визначаються в 3-х вікових категоріях:
– дошкільнята (до 6 років включно);
– школярі (7-16 років);
– дорослі (17 років і старші).
Переможці в командному заліку визначаються без вікових обмежень.
Зазначені фізичні активності необхідно відобразити у вигляді фотографій (не більше 4 шт. в одному пості), фотоколажу або короткого відео тривалістю до 30 секунд.
Для участі в Заході необхідно:
– підписатися на сторінку КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук”

– поширити інформацію про Подію “Спортивна зима” на своїй сторінці з позначкою “Публічно”;
– виконати умови Конкурсу на свіжому повітрі, відзнявши процес або результат на фото або відеокамеру;
– завантажити відповідні фотографії або відео у Подію: “Спортивна зима” на сторінці КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук” вказавши прізвище, ім’я учасника (назву команди), вікову категорію (для особистого заліку), місце проживання (населений пункт, ОТГ). Наприклад: Іван Іванов, 6 років,
– зібрати найбільшу кількість лайків під відео конкурсанта в Події “Спортивна зима” на сторінці КОЦФЗН “Спорт для всіх”.
Примітка.
Від одного конкурсанта чи команди приймається лише один пост.
Якщо виникають складнощі з завантаженням фото або відеоматеріалів, надсилайте їх на електронну адресу КОЦФЗН “Спорт для всіх”:
kr-sport@ukr.net

VI. Визначення переможців та нагородження.
Перемогу в Конкурсі здобуває учасник (команда), фото або відео з активностями якого (яких) отримає найбільше вподобань (лайків).
В особистому заліку переможці визначаються в 3-х вікових категоріях.
В командному заліку – без вікових обмежень.
Важливо! При підведенні підсумків Заходу будуть враховані лише ті лайки, які відображені під відео конкурсанта в Події “Спортивна зима” на сторінці КОЦФЗН “Спорт для всіх”. Якщо кількість вподобань однакова на час закінчення голосування, то перевага надається тому, чиє відео отримало найбільше, позитивних коментарів, репостів.
Переможці (І місце в кожній номінації) нагороджуються дипломами, медалями та заохочувальними призами від Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”