Увага! Оголошено відбір на вакантні посади на службу в Національній поліції України

конкурс

Шановні громадяни! Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області та його територіальними підрозділами на вакантні посади поліцейських періодично оголошуються конкурси згідно Закону України «Про Національну поліції».

Види посад:

Середній склад поліції:

• дільничні офіцери поліції,
  • оперуповноважені,
  • слідчі,
  • інспектори ізоляторів тимчасового тримання, інші.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, 18 років, вища освіта, володіння українською мовою, знання Законів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Примітка: на посаду слідчих необхідна спеціальність за освітою «Право», «Правознавство».

Молодший склад поліції:

• поліцейські сектору реагування патрульної поліції,
  • поліцейський ізолятору тимчасового тримання,
  • поліцейський з логістики, обліку і збереження речових доказів і озброєння,
  • помічник чергового сектору реагування патрульної поліції, інші

Вимоги до кандидатів: громадянство України, 18 років, повна загальна середня освіта, володіння українською мовою, знання Законів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення, відсутність офіцерського чи військового звання, наявність водійського посвідчення категорії В (не на всі посади).

ЕТАПИ КОНКУРСУ:

1. Для прийняття участі у конкурсі необхідно подати онлайн-анкету за посиланням: nabir.npu.gov.ua. Примітка: підтвердити анкету необхідно через посилання, яке буде надіслано на електронну пошту.
  2. Подача документів, надісланих на електронну пошту (зі зразками).
  3. Комп’ютерне тестування, яке включає в себе: знання нормативних документів, зазначених у вимогах на посаду, а також на визначення загального рівня.
  4. Проходження військово-лікарської комісії.
  5. Визначення рівня фізичних можливостей відповідно до наказу МВС від 09.02.2016 № 90 зі змінами.
  6. Тестування особистісних характеристик (психологічне тестування та співбесіди).
  7. Співбесіда з поліцейською комісією.

В разі проходження всіх етапів конкурсу – призначення на посаду та проходження першопочаткової підготовки (назва навчального закладу зазначається на сайті НПУ під час відкритого конкурсу).

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо умов конкурсу на посади в поліцію, Ви можете звернутись до СОВПАП УКЗ ГУНП за телефонами: (050) 383-99-96, (067) 523 10 90 та електронною адресою: nabir.police.kg@gmail.com

Особам, бажаючим більш детально ознайомитися з умовами прийняття участі в конкурсі та отримати практичну допомогу під час подачі анкет та збору документів, ви можете звернутись до працівника з кадрового забезпечення Мандоліни І.Ю. (тел: 0668885812) Кіровоградського районного відділення поліції КВП ГУНП в області, за адресою: м. Кропивницький, вул. Кільцева, 34 Б.

Кіровоградське районне відділення поліції КВП ГУНП в області