Увага! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

19.04.2018

Великосеверинівська  сільська рада   оголошує  конкурс  на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста фінансово-економічного відділу:

• освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
  • знання норм чинного законодавства в бюджетних установах;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в засобах масової  інформації .
  2. Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України “Про очищення влади”.
  3. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці, інформація надається за телефонами Великосеверинівської сільської ради (0522)31-21-22; 0503339714 або під час особистого прийому за адресою: с.Велика Северинка вул. Миру 1, в робочі дні з 8.30 до 17.30 (обідня перерва з 12.00 год. до 12.45год.)

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи